Low as Bass reports

Sveicieni visiem pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem...


Paldies, paldies visiem par atbalstu! Un par bildēm! Jūs reāli esat mani uzlādējuši ar nenormāli jaudīgo +plus. Vēlreiz paldies par atbalstu un labiem vārdiem, smaidiem uz jūsu sejām, aplausiem un izkliedzieniem, jokiem un norādījumiem.
Events ir izdevies!!! Jūsu dēļ.Negaidīti lielā dalībnieku un skatītāju daudzuma dēļ,kuri bija okupējuši Matrožu ielas ceļa malas, visas dienas garumā.
Cilvēku rotācija...Jā, cilvēku rotācija joprojām ik pa brīdim liek man un visiem tuvākajiem stance.lv draugiem uzsmaidīt. Kāds no Jūms bija ievērojis, kā brīžiem izskatījās konkursu norīse? Fenomenāls skats! Viens ar ruporu visiem pa priekšu kā Pīļu māte un kupls bariņš pīlēnu tam pakaļ-turp-atpakāļ, turp-atpakaļ :D Tas dabīgā veidā parādijis, kurš te visvairāk slimo ar to, kas mūs apvienoja Ķipsalas territorijā....kura kā izrādījās nebija tik nepiemerota sēdināto auto kustībai un izvietošanai, kā dažiem varēja likties. Dominējošā daļa no Jūms ir fantastiski pozitīvi cilvēciņi,kurus vēlos satikt tuvākājā nākotnē.
Es apsolu! Nākošgad grills būs laicīgāk, mūzika skaļāka un alus aukstāks. Jā, protams, bija nepilnības vairākās vietās. Visvairāk mani satrauca tas, ka solītais GrillBārs atvēries tik vēlu, kad lielākā daļa jau pabarojās tuvākajā Rimčikā. Par to man lielais FUI! Varat mani nākošreiz piekniedēt pretī grillam un atstāt tā, kāmēr es tur nenobeigšos. Mazāk mani satrauca fakts, ka sagādātie gaismekļi izrādījās galīgi jauni-bez vadiem un lampiņām. Mazāk, jo tājā brīdī sākās lietus un visi steidzīgi bija devušies izbrauktuves virzienā.
Runājot par izbrauktuvi, man šķiet, ka zemākā auto noteikšana bija īsts FUN! Arī izpūtēju konkurss bija patiesi interaktīvs un, pēc reakcijas spriežot, visnotaļ interesants.
Visi pamanīja trīs "pieredzējušos" onkuļus ar kamerām un "spalvaino" mikrofonu. Tie uzņem filmu par Rīgas salu kultūr-attīstību, kas, kā sapratu, būs gatava nākošgad, kad Rīga
uz gadu kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Būsim tajā filmā kā Ķīpsalas kultūras pārstāvji un LV stance kultūras aizsācēji. Nu, tā sanāk :)
Diemžēl, lietus neļāva daļai no dalībniekiem atgriezties uz vakara daļu ar apbalvošanu.

Kopumā pasākuma message izskanēja no manis vairākas reizes. Atkārtošu to vēlreiz-"esam vienkāršāki un draudzīgāki, palīdzam viens otram, daram to, lai tie, kas šodien bija skatītāji, nākošgad kļūst par dalībniekiem. Parādam pārējām valstīm, ka mums ir savi risīnājumi, neaizņemti no citiem, ir savādāki auto un, kā saka iekš TV-
KOPĀ MĒS VARAM! Un mums arī ir savs pasākums, kurš būs lielāks, ar mazākām klūdām, nākošgad.

Low As Bass!!! puiši&meitenesŠī gada nomināciju uzvaretāji:


1.drop bomb (zemākais drapaks) sīvā cīņā, skrāpējot apakšu pret asfaltu šis e36 izrādījās zemākais.

 

2.lip maniac (platākais plaukts) pēc ilgiem strīdiem :) Pieņēmu lēmumu, par spīti balsotājiem, arī šo balvu pasniegt tam pašam auto.

3.aggressor (agresīvākais offset's) aiziet vienīgajam POLO un, cik tas dīvaini nebūtu, arī vienīgajam ar BBS RM braucošām no pasākuma dalībniekiem.

4.cat genitals (sakoptākā motortepla) bija vairāki nopietni pretendenti, kuri nākošgad gan jau mums parādīs, bet tagad aplausi Skyline R33

5.torturer (jaudigākā sound sistēma) kā izrādījās daudziem stance cienītājiem arī patīk lutināt sevi ar diezgan nopietna izmēra woofer'iem. Uz vietas izrādījās, ka lielāko Db skaitli ir uzrādījis neregistrēts dalībnieks ar melnu E36 sedanu, kam arī tika pasniegta balva. Apkopojot rezultātus no jauna, izrādās, ka īstais uzvarētājs, pareizāk uzvarētāji ir citi. Viņiem abiem ir vienāds SPL radījums un arī skaņas kvalitāte atbilstoša. Tie ir: viens no pirmajiem stance.lv memberiem Jevgēnijs ar Passat un, pagaidām, stance nepiederošais Romāns ar Mitsubishi COLT. Balvas tiks pasniegtas nākošajā tikšanās reizē.

6.hell's pot (krutākais rats) aizceļoja Kristīnes sky'jam.

7.sexy stock (bez komenta) šoreiz palika bez nominantiem, sagaidīsim tos nākošajā pasākumā.

 

GRAND-PRIX- swapped my family for a ride galveno balvu izcīnīja JDM.lv pārstāvošais CIVIC. Tika novērtēts darbs, ieguldīts auto vizuālajā,interjera daļās, gan motordarbos. Respekts par tik pilnvērtīgu pieeju šīm build'am.

 

Pa ceļām, dienas gaitā izdomājām ka varētu arī izmantot DB mērītāju lai noteikt skaļākās izplūdes īpašnieku. Pēc daudzkārtējām pārmērīšanām, bŗīnumainā kārtā atklājās ka stock e36, 328i ieņema pirmo vietu. Bet tika atklāts ka mērijumus vajadzēja veikt ar citiem ierīces iestātījumiem. Nu nav ko darīt. Apsveicam CH un viņa tūringu.

Spriedzi šajā konkursā neizturēja pat plava... un sāka kūpt.

Tā arī beidzam par rezultātiem. Un tiem kam nesanāca tiks šogad, piedāvājam dažu autoru bilžu izlasi.

Baudiet.

Log In or Register