UK dziivojoshaa Altezza

Cienījamie lasītāji un skatītāji!

Tika ieturēta pauze... starp postiem,lai iepriecinātu mūs ar kādu labu, ne "DAS AUTO". Pauze veikli konvertējās atvaļinājumā, bet, kā var noprast pēc ienākošo Volkswagen īpašnieku vēstuļu daudzuma, stance kustību atbalsta un veido tieši viņi. Es nebiju pieminējis mūsu tēvzemes vārdu, jo atkal, vairāk ieplūstošo bilžu no kaimiņvalstīm sastāda a/m ar V un dubult V loguci uz haubes/restes vai vēl kur citur. Līdz ar to mēs varētu pasludināt šīs markas īpašniekus par 13.gada vasaras visaktīvakajiem autofetišistiem un citiem labiem tituliem. Tomēr par laimi sanāca starp cienīgajiem sameklēt arī kādu JDM sedanu. Esmu ļoti par to priecīgs, jo, zinot, cik attīstīta pie mums ir Japāņu kustība-to biedri līdz šīm brīdim nav lutinājuši mūsu acis ar saviem s13,14 FD3S,NA,NB A80 un citiem neskaitāmajiem arī Hondas skaistuļiem.Tie ir stipri atšķirīgi no vāciešiem,ne vien tikai saimnieku gaumes dēļ, kura izpaužas auto izvēlē, bet arī ar pavisam savādāku un nenormāli plašu aftermarket daļu daudzumu dēļ, kuri kā parasti ir pieejami visās iedomājamākās krāsās un formās. RADIET MUMS TOS! LŪDZU NO SAVA UN VISU LASĪTĀJU VĀRDA. Savādāk,baidos nāksies pie stance logo piestiprināt melnsarkandzeltenu karogu ar 3-īm V burtiņiem.
Beidzot ar liriku un atgriežoties pie sarunas temata, manīsim, ka runa iet par dzimušo kā Lexus IS200. Uz doto mirkli, pēc mana neobjektīvā viedokļa, tas vairāk līdzinās Japāņu lokālā tigum paredzētajai Toyota Altezza, ko labi izceļ RHD novietota stūre. Bet tas nav tas, kas padara japāni par mūsu interešu objektu. Vēl vairāk tie ir divi shotgun formas un satura izpūtēja gali(jdm enciklopedisti gan jau iznīcina mani par nepareizo terminologiju).
Violetie CR typ 7 17х8,5 ar uzvilktām 205/40 gumijām. Civik MB6 priekšējā lūpa, tonētie lukturi(paldies Ķīnai par Lexus dzidro lukturu idejas izkropļošanu). Dima, kas ir visu šo modernizāciju autors un auto owners vienā sejā ir priecīgs par auto ārejo izskatu, izņemot nepietiekošo disku iznesumu un interjera progresu. Novēlam viņam pabeigt visu iecerēto un izskatās, ka tiksimies 31.datumā Ķīpsalā.

Log In or Register