Originallack E30 stroker

Mūsdienās grūti sastapt 25 gadus vecu E30, kura virsbūve atrodas tādā stāvoklī... kā Karolisa sarkanā kupeja.

Tādam auto ir nepieciešama ļoti prātiga un uzmanīga attieksme. Man personīgi liekas, ka saimnieku apmeklējusi ļoti pareiza vīzija par to, kādu iespaidu vajadzētu atstāt viņa vāģim iecerētā beigās.
Ņemot vērā nevainojamu stock izskatu, kuru tālajo 80-o sākumā bija izveidojis Claus Luthe.  Tolaik BMW galvenais dizainers un tādu projektu kā E28,E30, vēlāk E36,E34 un astotās sērijas E31 vadītājs. Itāļu skolas iedvesmots, 3-sērijai raksturīgs zems auto priekšgals un dubultie apaļie lukturi, kuri kļuvuši par BMW vizītkarti. Pat šodien dažos pieņemamos,pēc Chrisa Bengla mantojuma, modeļos varam saskatīt šīs pazīmes. Ne par velti enģeļacis joprojām paliek tik populāras visu BMW modeļu klāstam. Šodien, tie diemžēl palika kā viena no visbūtiskākajām pazīmēm, kā atpazīt šo marku pilsētas plūsmā.
Lai nepadarīt savu auto pār kārtējo M wannabe, Karolis uzstādīja Jimmy Hill priekšējo add-on'u. Jāpiebilst,ka, cik esmu dzirdējis, tā ir reta mantiņa. Un kā apliecinājums Karolis saka, ka viņam nācies iegādāties veselu auto tās lūpas dēļ. Pulētie Remotec type A devītnieki ar -10 iznesumu, ar uzspridzinātām 195/40 čībām izskatās tieši laikā.
Lielākās pūles viņs bija ieguldījis darboas ap motoru. Un te ir ko pastastīt. Uz M20B25 bāzēts strokeris ar M52B28 kloķeni un vārstiem apveltīts. Agresīva 288' Schrick sadalene. Hartge izplūdes kolektors, kopumā ļāvuši šīm motoram attīstīt 220AG. Īsā M20 kārba, 3.93 LSD.
Ko tas viss nozīmē?
Tas nozīmē, ka, lai varētu ar prieku izbaudīt Karolisa mīļās Kauņas trases Kačergiņe "Nemuno Ziedas" līkumus, neļurkājoties pa salonu, viņam nācās uzstādit 318is sēdekļus. Virzīt to jaudu tik vieglā ķermenī īstajā virzienā, izņemot Fk coiloverus ar Koni amīšiem un resnajiem stabilizātoriem viņam palīdz M-technik 1 stūre.Lai viss interjerā sader kopā tas papildinājies ar M-technik ātrumkloķi.  Spēkrats tiek izmantots ikdienā, izņemot AWD gada sezonu. Kauņas ielas bieži smaržo pēc kupinātas gumijas šī sarkana radījuma dēļ.
Kā saka Karolis-"Thanks to everyone who'll like it!"
Iespējams, redzēsim viņus abus 31.datumā, ja Karolisa darbadevējs ir dzimis ar "degvielu asinīs" un piešķirs viņam brīvdienu.

Log In or Register