Saulriets kirshu kraasaa

Labdien, labrīt un labvakar...

Nācies sākt pieverst uzmanību arī laika joslām. Mūs sāk lasīt vairākās pasaules daļās. Jāāā...patīkami. Lēnām apgūstot mājaslapas administrācijas rīkus esmu uznācis virsū statistiskiem datiem. Par mūsu auto sāk aktīvi interesēties kaimiņvalstīs kā arī plašajā "perestrojkai", Dostoevskim un citiem labi zināmiem vārdiem un notikumiem valstī. Briti, Skandināvi, Eiropieši un Amerikāņi arī vēro.
Tatad, pat neņemot vēra iekšzemes auto entuziastu pasivitāti, jeb nevēlēšanos kaut cik dalīties ar savu spēkratu iemužinātajiem momentiem to labākajos dzīves gados. Kā arī neskatoties uz manu personīgo skatienu uz VW veidojumu sauktu par Passat ko es biju izpaudis "Bezjedzīgais VAGons" rakstā.
Šīs eksemplārs nācis no minētajas augstāk Krievijas, pilsētas "Žukovskij" ir viens no spilgtākiem un košākiem "Kartupeļvedējiem" ko esmu redzējis. Varbūt kiršu krāsa(daži saka ka esmu daltoniķis), varbūt perfekti saderošie SSR Desmond Koenig disķi šak mainīt manu viedokli par šī modeļa vietu stance pasaulē. Kā arī man patīk auto kuri ar saviem esošiem īpašniekiem bija dzīvojuši citu, stock ikdienas tr.līdzekļa dzīvi. Šīs nemainams palika četrus gadus, cik sapratu kā pirmais Alekseja personīgais transports. Krāsas izvēli noteica Alekseja mamma kura arī bijā auto iepriekšejā saimniece un paldies par to izvēli.
Domājams ka visās mehaniskās darbībās Aleksejam palīdzēja viņa teorētiskās un praktiskās zināšanas ko vinš apgūst studejot Automehaniskajā universitātē. Varbūt tā arī mainija viņa izpratni un attieksmi pret mehaniskajam transporta vienībām uz mūs apvienojošo mīlestību un uzmanību ko mēs vēršam saviem ar iekšdedzes sirdīm apdāvinātajiem draugiem.
Ceļā pie iecerētā Aleksejam ir gadijušies ne tikai patīkami auto tēla meklēšanas un to veicināšanas brīži. Piemēram viens no stāstiem ko viņs man pavēstija bija par to kā viņu bija apkrāpuši gudrīši no Vladivostokas pilsētas. Tiem bija aizsūtīta iemaksa par karotiem BBS ratiem, pēc kā tie pazuda citos medības laukos.
Īsais ievads geogrāfijā.
Un tagad iedomājaties ka Andrējs dzīvo gandrīz Maskavā bet Vladivostoka ir 9000km attālumā! Njāa, un es te sūdzos ka saviem projektiem vēlamās daļas jasūta no Eiropas. Tālākājs bij ASV Mičigana ja nemaldos. Ne par to. Esošie Koenig apavi atvesti no Krasnodaras kas ir 1300km, Vortex bamperā add-on's no Ukrainas un tadā garā. Bija velme uzstādīt pneimo piekari kas ir salīdzinoši populārs risinajums priekš Krievijas, bet to vietu aizņema Mts-technik coiloveri. Intersanti kā atlikušie līdzekļi varēs papildināt un tā palnvertīgu veidolu.
Lielo pirkstu gaisā!

Log In or Register